ممنوعیت تراکم فروشی در شهرک مدرن خاوران

Admin دوشنبه، 18 اسفند 1399; 0

املاک صدف خاوران 

ممنوعیت تراکم فروشی در شهرک مدرن خاوران

مهندس نسیانی گفت: ضوابط ساخت و ساز در شهرک خاوران و پایبندی به رعایت قوانین سبب شده تا تراکم فروشی در این شهرک اتفاق نیفتد.

شهرک خاوران 

ممنوعیت تراکم فروشی در شهرک  خاوران

 

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 تبریز، مهندس بهرام نسیانی شهردار منطقه 9 با اشاره به اینکه  ضوابط ساخت و ساز در شهرک خاوران تعریف شده است و مشخص است ابراز داشت: شهرک خاوران تبریز تعاریف و زیرساخت های خاص خود را دارد و دقت به قوانین و پایبندی به رعایت ضوابط شهرسازی، مانع تغییر کاربری تغییر ضابطه و تخلفات ساختمانی در این شهرک گردیده است که چه بسا عامل اصلی بسیاری از مشکلات شهرک های جدید الاحداث تخلفات ساختمانی و تراکم فروشی می باشد.
 
همچنین گفت: ضوابط ساخت و ساز در شهرک خاوران موجب گردیده تا سهم کاربری های عمومی به تناسب جمعیت لحاظ شود و کمبودی از بابت مراکز درمانی و آموزشی در منطقه 9 وجود نداشته باشد.
 
شهردار منطقه 9 احداث بیمارستان کودکان مردانی آذر و جامع سرطانی توسط خیرین تبریزی را از مهم ترین اتفاقات بزرگ در این شهرک دانسته است و ابراز امیدواری کرده  در آینده نزدیک شاهد احداث دهکده سلامت با رعایت تمامی استاندارهای لازم جهت ارایه خدمات حداکثری به شهروندان تبریزی و همچنین هموطنان شمالغرب کشور باشیم.
 
 نسیانی تصریح کرد: در شهرک خاوران تبریز هیچ بن بست و عرض گذر کمتر از ۱۲ متر وجود ندارد و همین ویژگی ها باعث استقبال شهروندان جهت سرمایه گذاری و ساخت و ساز در این شهرک شده است.
 
وی اظهار داشت: حاکمیت ضابطه و قانون در شهرک خاوران تبریز و حفظ الگوهای مصوب شهرسازی یکی از  نقاط قوت این شهرک است و با لحاظ دسترسی های سریع و آسان، نبود واحدهای آلاینده در محدوده آن، اتصال مناسب کریدورهای شمال – جنوب، توسعه خط دوم مترو از میدان بسیج تا شهرک خاوران و احداث ایستگاه سریع السیر راه آهن بستر مناسبی برای توسعه و رونق این شهرک فراهم کرده است.
 
مهندس نسیانی خاطر نشان ساخت: نگاه ما و همه کارشناسان به این شهرک، نگاه توسعه ای است و بزودی این شهرک به دلیل موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی و همچنین داشتن پتانسیل های ویژه به لحاظ شهرسازی، به عنوان یکی از مدرن ترین و برخوردارترین مناطق شهر تبریز شناخته خواهد شد.
 
 
شهرک خاوران
خاوران تبریز
املاک صدف خاوران 
بهترین مشاور در امر مسکن مشاور املاک صدف 

 

دیدگاه ها

    اولین نفری باشید که نظر می دهید

دیدگاه خود را بیان کنید