نبض مثبت ساخت و ساز در شهرک خاوران

Admin شنبه، 27 بهمن 0777; 0

نبض مثبت ساخت و ساز در شهرک خاوران

رشد خیره کننده در تعداد و مساحت پروانه های ساختمانی در شهرک خاوران، حکایت از نبض مثبت ساخت و ساز در این شهرک جدید الاحداث دارد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس نسیانی شهردار این منطقه اظهار داشت: تعداد و مساحت پروانه های ساختمانی طی سال 98، رشد خیره کننده ای نسبت به سال 97  داشته است.

شهردار منطقه9 افزود: طبق بررسیهای بعمل آمده، تعداد پروانه های ساختمانی سال98  در مقایسه با سال 97، برابر 313 درصد رشد داشته و مساحت زیر بناء پروانه های ساختمانی نیز با 310 درصد رشد، حکایت از نبض مثبت ساخت و ساز در این شهرک جدید الاحداث دارد.

مهندس نسیانی در تشریح علل این رشد قابل توجه خاطر نشان کرد: اجرای پروژه های هدفمند و برنامه ریزی شده مانند بسترسازی این شهرک جدید الاحداث بمنظور جمعیت پذیری، احداث و ساماندهی شریانها و گذرهای اصلی و فرعی، بستر سازی بمنظور جذب سرمایه در کاربری های شهری و فرا شهری اراضی منطقه، ایمن سازی کوی ها در برابر حوادث غیر مترقبه و از طرفی اجرای سیاست ها ی تشویقی شهرداری و شورای  اسلامی شهر، باعث گردیده که  رغبت سرمایه گذاران بخش مسکن جهت فعالیت در این منطقه جلب گردد.

شهردار منطقه9 عنوان کرد: سیاست مدیریت شهرداری منطقه9 همچون سال گذشته، فراهم ساختن بسترهای لازم بمنظور بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های این شهرک در آبادانی و توسعه ی کلانشهر تبریز می باشد و درصددیم با توانی مضاعف شاهد تداوم روند مثبت و رونق در ساخت و سازها ی این شهرک باشیم.

 

دیدگاه ها

    اولین نفری باشید که نظر می دهید

دیدگاه خود را بیان کنید